0905 363 987, 0940 378 246
045/5333268
Nepretržité 24-hodinové kontakty 
pre prevozy Vašich blízkych zosnulých a
pre vybavovanie pohrebov aj počas víkendov a sviatkov.
 

Pohreby od 20. mája 2020 budeme až do odvolania organizovať

za už daných hygienických opatrení nielen pre najbližší kruh rodiny, 

ale i pre verejnosť ( max. 100 ľudí). 

Chránime seba, chránime Vás, Ďakujeme za pochopenie.

 

 Internetový obchod

 

Smútočné oznamy

Aktuálne z našej práce

1 | 2 | 3 | 4 >>

Ponúkame

Aj vďaka veľkému úspechu našich nových smútočných oznámení, sme sa rozhodli ich doplniť o ďaľšie a tým sa výber stáva ešte širším.
Vo fotogalérii nájdete obaly na urny, ktoré máme aktuálne na predajni.  Informácie o cene Vám radi poskytneme mailom, či telefonicky. 
Spomienky v srdci najbližších nevyblednú nikdy..... Od marca ponúkame a vyhotovujeme v Pohrebníctve Hanuska smútočné bedekre, pre najbližšiu rodinu, pre smútočné zhromaždenie, ktoré ostanú písanou formou najbližším príbuzným ,  priateľom. V podobe, ktorá je dopredu konzultovaná s najbližšími...
Taktiež sme rozšírili ponuku nových obalov na urny, kde si môžte vložiť urnu s popolom Vášho zosnulého.  Radi Vám s tým samozrejme pomôžeme a v prípade zabezpečenia pohrebu v Pohrebníctve Hanuska,  Vám urnu do hrobového miesta BEZPLATNE vložíme.
Veľmi sa tešíme, že Vám môžeme ponúknuť na výber z takmer 36 vzorov nových originálnych parte.  Oznámenie úmrtia blízkym a verejnosti sa tak stáva výnimočnou udalosťou.  Za vyhotovenie Parte v Pohrebníctve Hanuska neplatíte.  Do počtu 10 kusov si odnášate Parte taktiež...
<< 1 | 2